Euroteknika (etk), Kurumsal Tanıtım

15KASIM2021

etk (EUROTEKNIKA) hakkında

Fransız menşeili, etk marka dental implantların üreticisi olan EUROTEKNIKA, Fransa’nın en büyük gruplarından ve sadece dental sektöre odaklanmış Stemmer Group’un içinde bir başka grup olan LYRA Group’un, dental implant üreticisi olan üyesidir.

Stemmer Group, 500’den fazla çalışanı, 2019 yılı itibariyle 250milyon EURO’yu aşan cirosu ile sadece dental sektöre odaklanmış teknoloji, üretim ve dağıtım alanında faaliyet gösteren bir holdingtir. Grup şirketleri içerisinde LYRA ETK, ITENA, HYGITECH, GACD, IPHYSIO, LYRA MILL gibi kendi alanında önde yer alan şirketler ve markalar vardır.

Grup ayrıca, farklı şirketleri aracılığıyla 3Shape ve Medit gibi önde gelen ağız içi tarayıcı (intra oral scanner) üreticilerinin Fransa temsilciliğini de yapmaktadır.

etk (EUROTEKNIKA)’nın merkez ofisi Paris’te olup, tek bir lokasyonda toplanmış olan üretim tesisi, İsviçre sınırında Mont-Blanc dağlarının eteğinde yer alan Sallanche şehrindedir. Etk, İspanya’da, İtalya’da, Belçika’da, İsviçre’de, Hollanda’da ve İngiltere’de doğrudan kendi şirketleri ile ve onlarca ülkede ise distribütörleri vasıtası ile yer almaktadır.

etk (EUROTEKNIKA)’nın yine Sallanche’daki tesisin bünyesinde tam kapasiteli olmak üzere canlı canlı cerrahi operasyonların ve kursların yapılabildiği bir eğitim salonu ve CAD/CAM merkezi bulunmaktadır.

1500’den fazla olan tüm etk ürünleri, 30 yıla yaklaşan bir geçmişin üzerinde, tüm üretim aşamaları sadece Sallanche’daki tesiste olmak üzere, sadece Fransa’da 6000’i aşkın diş hekimi tarafından kullanılmakta ve ürün ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Başlıca etk markaları içerisinde NATURACTIS, NATURALL+, IBONE E, IBONE G, IBONE S, IPHYSIO, ORIGIN bulunmaktadır.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen arayınız.

euroteknika implant türkiye