Hayatın Ritmine Ortak Oluyoruz

Uzmanlık, deneyim ve ileri teknoloji çözümleri ile Türkiye'nin her yerinde projelerimizi hayata geçirerek, insanların yaşam kalitesini arttırmayı ve yeryüzünü daha iyi bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

  1. 01Çevreci Anlayış

    Doğa İleri Teknoloji A.Ş, çalışanları ile birlikte sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye karşı duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak ticari ve sınai varlığını çevre ile birlikte sürdürmeyi hedefleyen doğa dostu bir medikal şirketidir.

  2. 02Kaliteli Ürünler

    Sektöründe öncü ve lider firmamızın amacı müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gelişen hizmet yelpazemizle karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak, müşterilerimiz için her zaman tercih edilen, referans gösterilen, güvenilir bir firma olmaktır.

  3. 03Yılların Tecrübesi

    Doğa İleri Teknoloji A.Ş., 2000’li yılların başına uzanan bir tecrübenin üzerine, diğer grup şirketlerine ek olarak 2019 yılında resmi olarak İzmir’de faaliyete geçmiştir. Aynı yıl içerisinde mevcut ürünlerin piyasa araştırması tamamlanmış, portföye yeni ürünler eklenmeye devam edilmektedir.

Biz Kimiz?

Doğa İleri Teknoloji A.Ş. yenilikçi bir yapıya sahip olup, sürekli ilerlemeyi amaç edinmiştir. Kullanıcılarına daima; en hızlı, en konforlu, en efektif ve en güvenilir sistemi sunmayı hedeflemektedir.

20 + Yıl Tecrübe


Hızlı Tedarik


Geniş Ürün Yelpazesi


Yaygın Hizmet


Uygun Fiyat


Sürekli Eğitim


Doğa İleri Teknoloji A.Ş.Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Adres :Çınar Mh, 5003/3 Sk, 3/613 Tokatlı Plaza 35090 Bornova/İzmir/TürkiyeTelefon : +90 232 504 2244İletişim Formu
Haritada Biz